Spokojny urlop w Zaniemyślu

W dzisiejszych czasach wielu ludzi szuka miejsca, gdzie cisza i spokój potrafi wypełnić po brzegi umysł, ciało i duszę, tak aby odpocząć od codziennych zmartwień i problemów. Niestety ze względu na to, iż na wybrzeżu i mazurach prawie każda miejscowość jest znana i oblegana przez turystów, wielu ludzi myśli ,iż nie ma gdzie się wybrać. Otóż nie. Polska to cudowny kraj o niesamowitych walorach przyrodniczych, dlatego nie tylko na Mazurach, w górach i nad morzem jest pięknie, ale także w centrum kraju. W województwie wielkopolskim nad Jeziorem Raczyńskim istnieje malutka, atrakcyjna wieś bardzo dobrze rozwinięta pod względem turystycznych i jeszcze nie tak dobrze znana. Jest to idealne miejsce na odcięcie się od dotychczasowego życia, gdzie w gwarantowanym spokoju można posłuchać własne myśli.

Jednym z najlepszych ośrodków wypoczynkowych oferujących noclegi w Zaniemyślu to Sosenka. To nowo wybudowane domki w których znajdują się apartamenty zrobione na wysoki standard. Na wyposażenie domków składa się pokój z łazienką oraz aneks kuchenny w pełni umeblowany. Wszyscy zainteresowani goście mogą również skorzystać z oferty kateringowej gdzie obiad można nabyć w cenie 15 złotych. Głównym atutem tego ośrodka jest jego lokalizacja. Mieści się on zaraz przy największym okolicznym jeziorze, dzięki czemu każdy klient Sosenki wynajmujący domek ma wyznaczone miejsce nad wodą dla gości poszczególnych domków. Dodatkowymi atrakcjami dla turystów są szlaki piesze, rowerowe i edukacyjne, które na swojej przestrzeni posiadają niezwykłe i niesamowite widoki, krajobrazy, zabytki i miejsca. Ceny domków są adekwatne do wystroju. Za domek dwu osobowy należy zapłacić 80 zł od osoby przy pobycie krótkoterminowym, natomiast przy pobycie długoterminowych cena wynosi 65 złotych za osobę.  

4 thoughts on “Spokojny urlop w Zaniemyślu

  1. Nie słyszałem o tym mieście, a szukam właśnie coś na wypad na weekend w Wielkopolsce. w sieci jest też info o wyspie na jeziorze – fajne fotki – widać że można tam coś zobaczyć. Może skorzystam 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *