Relaks w Łukęcinie

Łukęcin (kliknij -> Łukęcin – Facebook) to jedna z tych bałtyckich miejscowości, które powinieneś poznać. Zwłaszcza, jeżeli jesteś osobą poszukującą prawdziwego spokoju, ciszy i wyciszenia. Powrotu do życiowej równowagi. Jeżeli Twoja praca skutecznie działa Ci na nerwy, ani jeden dzień nie pozostawia na Tobie suchej nitki, czujesz wypalenie zawodowe – powinieneś poważnie rozważyć tą miejscowość jako miejsce swojego urlopu. Do Łukęcina trafisz łatwo – znajduje się pomiędzy Dziwnówkiem a Pobierowem, w północno-zachodniej Polsce, na Wybrzeżu Trzebiatowskim. Osada ta liczy tylko 146 mieszkańców. Do tego, nie jest zbyt popularna, dlatego gwarantuje Ci znalezienie tego, czego potrzebujesz.

Choć zamieszkuje ją niewielka liczba osób, to baza noclegowa jest tutaj całkiem przyzwoicie rozbudowana (kliknij -> Łukęcin – Meteor). Znajdziesz tutaj i komfort i niskie ceny – idealne połączenie, jakie usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagającego urlopowicza. Nadto, noclegi w Łukęcinie należą do jednych z najlepszych propozycji cenowych na całym polskim wybrzeżu. A kto wie, może nawet nad całym Bałtykiem.

Do jednych z atrakcji, z jakich warto tutaj skorzystać, na pewno należy pole golfowe. Golf nie musi być już sportem tylko dla biznesmenów i ludzi bardzo zamożnych – także i ty możesz tutaj podłapać tajniki tej gry. Rozlegle pole i dostępność fachowego trenera pozwoli Ci czerpać radość, satysfakcję i przyjemność, a na pewno pozwoli też skutecznie się odstresować. Kto wie, czy umiejętność gry w golfa kiedyś Ci się nie przyda?

Oczywiście, nie możemy zapomnieć o ponad 200 metrach pięknej, zadbanej, klimatycznej plaży. Czy masz ochotę poleżeć na niej podczas upalnego dnia, poopalać się, popływać przy brzegu, a może masz ochotę na spacer o wschodzie słońca czy zachodzie – plaża posiada swoje uroki, zupełnie inne w zależności od pory dnia, a nawet roku – zupełnie jak kobieta. Warto jest z niej skorzystać jak najwięcej, wybrać się na poranny jogging, a może nawet nordic walking? Każda aktywność fizyczna nad morzem na pewno będzie mile widziana.

Łukęcin to również niesamowite warunki zdrowotne. Nie bez przyczyny jeszcze kilkanaście lat temu miejscowość ta poważnie była rozważana jako miejscowość typowo uzdrowiskowa. Nie wiadomo czemu – pomysł ten nie wypalił. Na pewno taki obrót tej sprawy ma swoje plusy i minusy. Za to dziś wciąż osada ta serdecznie zaprasza każdego turystę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *