Promenada w Sarbinowie

Piękna, szeroka plaża, liczne szlaki turystyczne, zarówno dla rowerzystów jak i miłośników wędrówki pieszej oraz ciekawe atrakcje to tylko niektóre atuty Sarbinowa. Ta niewielka miejscowość cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród turystów szczególnie w sezonie letnim, dlatego planując tutaj urlop warto wcześniej zarezerwować sobie nocleg (kliknij tutaj na bazę meteor – Sarbinowo noclegi).

Sarbinowo to idealna miejscowość dla osób w każdym wieku. Zwolennicy aktywnego wypoczynku mogą wybrać się na wycieczkę rowerową lub pieszą korzystając z licznych szlaków turystycznych albo odwiedzić większe kurorty nadmorskie, takie jak Mielno czy Ustronie Morskie. Dla miłośników plażowania dostępna jest długa i szeroka plaża wzdłuż, której rozciąga się promenada z licznymi restauracjami, kawiarniami i smażalniami ryb. Turyści mogą tutaj spróbować nadmorskich przysmaków, kupić oryginalne pamiątki oraz delektować się pięknym widokiem na morze. To idealne miejsce na długie spacery, gdzie podziwiać można wschody i zachody słońca. Warto również wspomnieć, że co roku, w połowie sierpnia odbywa się w Sarbinowie festyn, który przyciąga tłumy odwiedzających. Najwięcej atrakcji jest wtedy przygotowanych dla dzieci: karuzele, dmuchany zamek, malowanie twarzy oraz loteria fantowa. Dorośli natomiast mogą zjeść pyszną, smażoną rybę i wziąć udział w różnych konkursach i konkurencjach.

Zwiedzając nadmorskie miejscowości na pewno warto odwiedzić Sarbinowo chociażby ze względu na promenadę, która jest jedną z najbardziej urokliwych na naszym wybrzeżu. Wieczorem można usiąść na jednej z ławeczek ustawionych wzdłuż deptaku i podziwiać piękny zachód słońca, który na długo pozostanie w pamięci.

4 thoughts on “Promenada w Sarbinowie

  1. Zgadzam się z przedmówcą – zdjęcie nie robi najlepszego wrażenia 😉 Zdecydowanie lepiej jest na żywo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *